רכיב החדשות
 החודש הזה 
שלום אורח,
לכניסה למערכת לחץ כאן
משתמש חדש ? לחץ כאן
 מיכאל היקר מבקר את משפחתו בזיכרון יעקוב
ميخائيل العزيز يزور عائلته في زخرون يعقوب
Michael Visits His Family In Zichron Yaakov 

 לארה ג´רייס - מורה ומחנכת לחינוך מיוחד   (22/11/2013 10:11:23) 

בשמיני לנובמבר התארגנו, ילדי כיתת הגן, הגננת והסייעת, ליציאה לביקור מרגש במיוחד אצל משפחת שפיר בזיכרון יעקוב. לפני הביקור כמובן, הכנו את מיכאל וחבריו לכיתה ובמהלך הנסיעה הם התלהבו מההמולה שבכבישים, מהרכבים, המראות, הצלילים והרעשים.

 

בהגיענו לשכונה, המשפחה חיכתה לנו בפתח הדלת וקיבלה אותנו בחום ובאהבה גדולים: אבא אביאל, אמא אירינה ואמי ואדם האחים המתוקים. לאחר כיבוד קל, התחלנו בפעילות. הורדנו את הילדים למזרונים (שהבאנו אתנו) והתחלנו בעיסויים עדינים. מחמם את הלב היה לראות את אמי הקטנה, אחותו של מיכאל, מעסה את ידיו ופניו ואת החיוכים על פניו המעידים על הרגשתו הנעימה להיות בחיק משפחתו.

 

בהמשך, עשינו פעילות עם המצנח האהוב והמועדף לליבם של ילדינו. כמובן שלא שכחנו להצטלם, כי חשוב לתעד ולזכור רגעים מעין אלה. לבסוף נתנו לילדים מעדנים ושתיה קרה, אותם דאגה משפחת מיכאל להגיש.

משפחה היא אהבה בלי תנאים, היא הגורם המאזן בחיים, היא השמחה, הביטחון והאהבה; משפחה יש רק אחת, וקשר משפחתי הוא החשוב ביותר ולנו חשוב לחזקו באמצעות מפגשים, ביקורים והגברת מעורבות ההורים, במיוחד כאשר הילדים אינם חיים בחיק המשפחה.

 

לבסוף, חשוב לציין כי אנו מתמקדים השנה בנושא המשפחה ופועלים לחיזוק הקשר המשפחתי. אנו מודים למשפחתו של מיכאל היקר על המפגש החם ושואפים למפגשים נוספים עם שאר המשפחות.

 

·        לארה ג´רייס מחנכת כיתת הגן – ותק 7 שנים . 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powered By : Dynamika